تولیدی چیست ؟

کارهایی که موجب بکار افتادن چرخهای اقتصادی کشور و بکار گماشتن عده ای از افراد میگردد ، همچنین این واژه از کلمه تولید گرفته شده است .

 

تعریف تولید ؟

تولید یا ساخت نام صنعت بسیار مهمّی ست که از ماقبل تاریخ ایجاد شد. شاید بتوان تولید را اوّلین صنعت بشر دانست. نیاز به تولید، منجر به پیشرفت تمام رشته‌های مهندسی شد. تولید یا فرآوری، از اصطلاحات علم اقتصاد، به معنی تهیه کالا و خدمات مورد نیاز با استفاده از منابع و امکانات موجود است. فعالیّت تولیدی سلسله اقداماتی است که برای تبدیل منابع به کالاهای مورد نیاز صورت می‌گیرد.

در اقتصاد، خلق مطلوبیت از طریق فعالیت انسانی است. تولید از نظر علم اقتصاد، دربردارنده خلق اشیا توسط انسان نیز هست؛ ولی شامل دیگر فعالیت‌های خدماتی چون حفاظت و نگهداری، پاکیزه‌سازی و … هم می‌شود.تولید عبارت است از هرگونه فعالیت و کار (صرف انرژی) که عنصر یا عناصری از طبیعت را به مصرف انسان نزدیک کند.

 

تولیدی کیف چیست ؟

به واحد صنعتی گفته می شود که در آن با استفاده از ابزار و لوازمی مانند چرم ، چرم مصنوعی به تولید کیف هایی با شکل و شمایل مختلف جهت مصارف مختلف می پردازند .

 

و اما درباره تولیدی کیف سناتور :

تولیدی کیف سناتور ، تولید کننده انواع کیف های سامسونت و ادارای در طرح های مختلف می باشد که توسط جناب آقای بختیاری ریاست مجموعه رهبری شده است ، این تولیدی در تولید کیف های اداری و سامسونت با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت پیشتاز بوده و در خدمت مردم شریف ایران می باشد .

 

برای تماس با تولیدی کیف سناتور کافی است همین الان گوشی تلفن خود را برداشته و به شماره روی عکس با ریاست مجموعه تماس بگیرید .

 

 

 

 

 

نویسنده حسن موحد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *